Материалы и аксессуары для ногтевого сервиса
Учебный центр по ногтевой эстетике
Оригинал продукции Star Nail, All Season, Cuccio
Киев      050 384-93-33, 067 501-87-47

Одесса   068 362-89-75, (048) 722-13-65

ваша корзина пуста
basketbasket_mobile

Инстаграм
Главная - Оставить отзыв

Отзывы

Мы будем Вам очень признательны за оставленный отзыв.

Ваше имя *
Отзыв
22.10.2019 13:55:34
Имя: Оксана

Заказала фрезер,що на акції,отримала все супер,зручний і легкий у користуванні.Я задоволена дякую

Дякуємо за позитивний відгук! Користуйтеся із задоволенням! Працюйте з прибутком!

26.09.2019 14:00:08
Отзыв о товаре УФ/LED гель-лак Ink с кисточкой для дизайна - темно-красный
Имя: Елена

гель-лак для дизайна ногтей INK Art Gel Polish почти полностью прозрачный, хоть 10 слоев наносите будет прозрачным

Елена, пожалуйста, перемешайте гель-лак шпателем внутри флакона. Это гели с насыщенным густым пигментом и новый флакон требует не встряхивания, а именно перемешивания. В серии INK Art Gel Polish нет ни одного прозрачного гель-лака. 

11.09.2019 10:07:57
Имя: Яна

Добрий день. Підкажіть , будь-ласка чи можу я використовувати Cuccio, якщо у мене зявилась алергія на гель-лаки ? Або, можливо ви можете порекомендувати щось інше. Дякую.

Засоби Cuccio Veneer - це професійна лінія гель-лаків 4 покоління, що має стабільну формулу та виготовляється з якісної сировини. Усі засоби Cuccio, виставлені на сайті manicureland.com є оригіналом продукції, мають сертифікат відповідності та гігієнічний висновок МОЗ України. 

У системі Cuccio для підготовки нігтя застовується малокислотний праймер, що зменшує ризик виникнення алергічних реакцій. Якщо при нанесенні гель-лаків дотримуватись технології нанесення ці покриття не спричиняють алергії. 

Але 

якщо Ви вже маєте індивідуальне несприйняття препаратів системи гель-лаків або прояви алергічних реакцій та не знаєте на які саме компоненти, то Вам необхідна проба матеріалу аналогічно тестуванню фарби для волосся. 

Часто алергічні реакції спричинені не гель-лаками, а неправильним використанням препаратів системи - праймера, знежирювача. Так само причиною реакції може стати залишкова липкість гелів будь-якої системи. 

Усунення цих факторів допоможе Вам визначити, що саме стає причиною алергії - потрапляння на шкіру препаратів системи, неякісний гель-лак з нестабільною формулою або з невідомим складом компонентів, або стійке несприйняття гелевих препаратів. 

18-20 вересня наша компанія приймає участь у виставці InterCharm 2019, МВЦ, м. Лівобережна, стенд CUCCIO - MANICURELAND. На стенді працюють викладачі-технологи, які надають консультації з усіх матеріалів бренду та допоможуть з тестуванням матеріалу. 

 

Однією з альтернатив покриттям гель-лаком є система гель-пудри Cuccio Powder Polish. Матеріали полімеризуються під дією активатора, не мають залишкової липкості, та не потребують використання кислотного праймера. Система гель-пудри буде так само демонструватись на нашому стенді під час роботи виставки. 

Чекаємо на Вас! 

03.09.2019 11:14:32
Отзыв о товаре УФ топ-гель без снятия липкости UV Gel Seal, 15 мл
Имя: ГАЛИНА

Можна покривати гель-лак???

Добрий день!

Цей топ-гель не використовується для закріплення гель-лаків. Топ-гелі без липкого шару призначені тільки для "твердих" штучних матеріалів - гель-пудра, акрил, UV-гелі

11.08.2019 13:02:07
Отзыв о товаре Пакеты для хранения стерильного инструмента Client Guard, 200 шт
Имя: Татьяна
Добрый день, уточните пожалуйста размер пакетов?
1 2 3 4 5 6 >>>
Cuccio
Star Nail
All Season nails
go_up go_up